První návštěva programu je ZDARMA, vyberte si z nabídky nabízených aktivit a nezapomeňte se prosím přihlásit přes rezervační formulář, abychom věděly, že přijdete.
* Hýbánky
Jednorázové vstupné je 100 Kč
  • Permanentka na 3 vstupy za 270 Kč, jeden vstup Vás tak vyjde na 90 Kč a permanentka platí 3 měsíce od data zakoupení. Využít ji můžete na jakýkoli nabízený pravidelný program.
  • Permanentka na 10 vstupů za 800 Kč, jeden vstup Vás tak vyjde na 80 Kč a permanentka platí 6 měsíců od data zakoupení. Využít ji můžete na jakýkoli nabízený pravidelný program.
  • .
* Montessori herna
Jednorázové vstupné je 130 Kč
  • Permanentka na 3 vstupy za 360 Kč, jeden vstup Vás tak vyjde na 120 Kč a permanentka platí 3 měsíce od data zakoupení. Využít ji můžete na jakýkoli nabízený pravidelný program.
  • Permanentka na 10 vstupů za 1100 Kč, jeden vstup Vás tak vyjde na 110 Kč a permanentka platí 6 měsíců od data zakoupení. Využít ji můžete na jakýkoli nabízený pravidelný program.
 
Cena je počítána vždy za celou rodinu (bez ohledu na počet dětí).
Rezervace na program provedete ve formuláři na stránce konkrétního programu vždy nejpozději do 18:00 hod. předchozího dne.
V případě nemoci či jiné události prosíme o odhlášení z programu nejpozději do 18:00 hod. předchozího dne.
Odhlášení provádějte e-mailem nebo kontaktním formulářem na našich stránkách
Pokud opakovaně odhlášení nezašlete a na program nepřijdete, bude Vám při další návštěvě odečtena částka za 1 návštěvu rodinného centra ze zaplacené permanentky.
Pokud se odhlásíte a ráno se rozhodnete, že byste rádi přišli, můžete zaslat SMS lektorce a pokud bude volné místo, můžete na program přijít.
Na jakékoli dotazy ohledně vstupů či plateb Vám rádi odpovíme přímo v herně, nebo nám napište či zavolejte.